Vienkāršs triks par patēriņa kredītu atklāta

Kredītkartes ir ļoti ērti. Kad jums tiešām ir nepieciešams naudas kredits bez kilas, veikals uzmanīgi. Kā, piemēram, neatveriet daudz veikalu maksājumu kartes tikai iegūt pirmo 10 procentu atlaidi. Soft pārbaude neietekmēs jūsu kredīta rezultātu.

Kredīta resursus vajadzētu izmantot ne tikai, lai gūtu labumu lietotājiem, bet arī sabiedrība un arī ekonomiku. Kaut arī visi šie ir tikai skaitlis no daudzajiem veidiem, ka patērētājs ir pasargāti, tas iet sniegt priekšstatu par to, kā izvērstāki ir FDCPA akts ir un to, kā tā darbojas. Neskatoties uz to tur ir daži aizdevēji, ka patērētāji var vērsties, lai radītu kredīta score vēsturi. Ar šiem īpašumiem veidiem, jauda aizņēmēja iegūt kredītu ir kļuvusi lielāka.

Kredīta kartes parāds tomēr būs tur, kad jums ir atbrīvota. Liela daļa no šāda nav hipotēku vai nodrošināts parādsaistību ir piesaistīts maksājumu kartes vai privātiem naudas kredits bez kilas. Tas nozīmē, lai kaut ko līdzīgu 700% gada procentu likmi un daži ļaudis ir norūpējušies par 20% maksa karšu procentu likmi. Tomēr daudzi no šiem nenodrošināto maksas karti, veikala karte vai privātu finanšu aizdevumu parādiem varētu būt izpildāms un, iespējams, ne tikai samazināt, bet noskaidroti pilnībā.

bankrota pasludināšana ir viens no sliktākajiem lietas jūs noteikti var darīt par savu kredīta rezultātu. Ietvaros, ja jūsu kredīta score nav pārāk slikti, jūs stāvēt ļoti labas izredzes iegūt kredīta score savienība aizdevumu līdz 25000 $. Tas būs ļoti grūti, lai indivīds, lai izprastu iepriekš, ja viņiem ir pietiekami augsts statuss varētu pretendēt uz kredītu ar konkrētu aizdevēju. Ja tas ir gadījumā, jums ir jārunā ar bankrota attorney, jo, ja jūs atmest maksājot kredītkartes rēķinus viņi varētu iet pēc savu īpašumu.

Ja jūs gatavojas ir dažas cerības palielināt savu kredītu, jums ir saprast, ko jūs pat pret. Jūsu sajūta nespēj iegūt kredītu, jo jums piemīt neviens kredīts ir pietiekams, lai ļautu jums iet riekstiem. Tomēr, ja jūs varat būt tāpat kā daudzi no mums, kas ir nekas, tad vienkārši pārtraukt maksāt, tur nekas viņi var darīt, bet iepazīstināt jūs ar utains kredīta score, un guess what, jūsu kredīts, visticamāk, jau ir slikti! Tur vairs nav ātri noteikt par kredītu grūtības, bet, izmantojot nelielu pacietību un apņēmību, jūs varat ne tikai iegūt to kontrolētu, bet jūs tiešām varat galu galā kļūst lielu kredītu un arī jūtas panākumi un pašvērtības, kas iet kopā ar to.

Ir grūti piecelties milzīgu kredītu birojs sans pareizi instrumenti un dati. Ir, protams, nav papildus kredīta jautājumi rīkoties izņēmumu identitātes zādzībās tas ir pilnīgi atsevišķs situācija. Sliktāk lieta, kas var notikt, ir tas, ka jums būtu jāpiegādā spriedumu par savu kredīta ierakstu. Pastāstiet kredīta score birojs, rakstiski, kāpēc jūs uzskatāt, ka informācija nav precīza.

Ja jūs kādreiz atrast jums couldnot veikt savus regulāros maksājumus, ir ļoti svarīgi, lai sazināties ar saviem kreditoriem vienlaicīgi. Tie savukārt, pārliecinieties, ka jūsu kreditoriem tiek izmaksātas laikā. Sazināties ar savu krājaizdevu vai nelielu aizdevumu firma, mācīties, ja jūsu uzņēmums piedāvāt jebkādu īsu termiņa palīdzību. Kad esat jūsu rēķinus pierakstītas, jums tiešām ir nepieciešams, lai lemtu par vairākiem citiem daudzumus.