Debates par refinansēšanas Options

 
   

Home refinansēšanas ir viens no svarīgākajiem lēmumiem, jūs varat veikt. Ir īpašas situācijas, tiklīdz jūsu hipotēku refinansēšanas izvēle ir ierobežota, un pie reizes nepamatotu. Ir daudz scenāriju, kur hipotēku refinansēšanas ir lieliska ideja. Noteikti, visvairāk labi zināms iemesls, lai refinansēt ir tā, ka homeowners var nodrošināt samazināt procentu likmi, un tādējādi maksā mazākas atmaksu katru mēnesi. Home refinansēšanas ir kļuvis par populārāko gadījums refinansēšanas mūsdienu pasaulē.

Pirms iepirkšanās par pavisam jaunu aizdevumu, ir svarīgi, lai pārliecinātos, ka jūsu pašu pirmo aizdevums ir bāzes procentu aizdevumu, un tajā nav forestallment sodi. Tas būtu liels jēdziens, lai pārliecinātos, ka refinansēšana samazina termiņu hipotēku kad saglabājot ikmēneša maksājumus, tas pats. Lai šajā rakstā mēs runājam par mājas aizdevumu, bet gandrīz visi tieši tādu pašu noteikumu refinansēšanas attiecas uz cita veida aizdevumu arī. Tas var ietekmēt arī unikālas aizdevēji lēmumu dot uzturēšanās aizdevumu refinansēšanu vai ne. Tipiskākais situācija ir vietas, kur ļoti pirmais aizdevums tika atmaksāts, kā arī aizņēmējam konstatē, ka ir grūti atmaksāt 2nd aizdevumu. Šādā scenārijā, tas noteikti būtu ieteicams meklēt padomu no bankrota advokāts.

Refinansēšanas studējošo kredītus bieži izskatās kā lieliska ideja. Pašlaik procentu likmes ir diezgan zems, lai tas ir lielisks laiks, lai refinansēšanas studentu kredītus. Ir vairāki gadījumi, kad kāds varētu refinansēt. Viņi spēj samazināt savu slogu ar šiem aizdevumiem. Jūs varat sasniegt procentu likmes daudziem aizdevējiem tīmeklī, too. Ar šo pārveidi jums ir iespēja saglabāt konsekventu maksājumu.

Nodrošinātais parāds ir patiešām aizdevums, kas ir nodrošināti ar ķīlu. Refinansēšanas hipotekāro rezultātus, izmantojot precīzu māju nodrošinājums iegūt jaunu hipotekāro kredītu, lai aizstātu neesošu aizdevumu. Home novērtējums ir ne tikai svarīgs no domām refinansēšanu, bet papildus no viedokļa iegādājoties māju kapitāla kredītlīnijas (HELOC). Šie līgumi varētu būt ilgtermiņa vai īstermiņa, un var saturēt balons maksājumu.

Refinansēšanas automašīnā aizdevums nozīmē, ka jums pārslēgties no jūsu esošo aizdevumu uz kādu citu finanšu aizdevumu. Ja jums ir grūtības maksājumu savus ikmēneša hipotekāros izdevumus, hipotēku refinansēšanas ir ne tikai gatavojas paplašināt garumu finanšu aizdevumu, bet samazināt jūsu ikmēneša maksājumus arī. Balons maksājumi ir lielisks līdzeklis, lai samazinātu savu sākotnējo ikmēneša pienākumus un likmes. Tas sadārdzina savienots ar refinansēšana. Šeit ir pēdējais solis uz refinansēšana. Nauda iegūta var izmantot saskaņā ar nepieciešamību.

Pašlaik ir daži jauni mazo uzņēmumu aizdevumu programmas ietvaros pēdējos posmos attīstību, kas varētu ievērojami uzlabot nākotnes refinansēšanas izvēli. Vēl viena potenciāli kritisks kļūda ir patiešām aizmirst īstermiņa mazo uzņēmumu finansēšanas iespējas, kas novērstu refinansēšanas grūtības. Komerciālās mājas aizdevumu izvēles ir arī ļoti iespējams kļūt ierobežota, jo tur ir mazāk aizdevēji, kas sniegs šāda veida specializēto komerciālo īpašumu finansēšanu. Komerciālie aizņēmējiem vajadzētu meklēt līdzekļus, kas būs piedāvā atbilstošas ​​stratēģijas un risinājumus maza uzņēmuma īpašnieks domā biznesa iegādi vai refinansēšanas un veicinātu pilnīgāku izpratni par sarežģītu komerciālo īpašumu finansēšanas jautājumiem. Šis patiešām ir lielā mērā, kā rezultātā parastās trūkuma komerciālo īpašumu kā nodrošinājumu nozares finansējumu, lai iegādātos biznesa perspektīvu.

Hipotēku refinansēšanas šķiet nopelnīt brīnišķīgu paketi sajūtu. Šis ir viens no kritiskajiem iemesliem refinansēšana. Bet jums vajadzētu būt apnicis augstākas procentu likmes par savu kopējo aizdevuma ilgtermiņā.